درباره دکتر کاووس قاجار

دکتر کاووس قاجار – متولد ۱۳۶۱، تهران –  پس از طی دوره دبیرستان و پیش دانشگاهی تیزهوشان بعنوان دانش آموخته رتبه اول دوران متوسطه در سال ۱۳۸۱ وارد دوره دکترای دندانپزشکی دانشگاه علوم پزشکی تبریز شد. فعالیتهای اجرایی ، علمی و تحقیقاتی ایشان در دوره تحصیل رشته دندانپزشکی بعنوان نماینده دانشکده در دفتر سازمان استعدادهای درخشان، مشارکت در سیاست گزاری و برنامه ریزی دفتر توسعه آموزش و توسعه پزشکی ادامه یافت. ایشان بمدت چهار دوره متوالی و مداوم دبیر مرکز تحقیقات دانشجویی دانشکده دندانپزشکی بود که از جمله دستاوردهای دوران مذکور ارائه چندین مقاله در کنگره های داخلی و خارجی، برگزاری کارگاههای مختلف آموزشی و تحقیقاتی بود .پس از اخذ درجه دکترای عمومی و سپری کردن دوران خدمت مقدس وارد دوره تخصص در رشته درمان و جراحی ریشه دندان(اندودانتیکس) شده و در سال ۱۳۹۲موفق به اخذ بورد تخصصی اندودانتیکس بهمراه چاپ چند مقاله پژوهشی شد.

دکتر کاووس قاجار در حال حاضر بعنوان عضو هیئت علمی دانشکده دندانپزشکی شهیدبهشتی تهران در حال فعالیتهای آموزشی و درمانی میباشند.

سخنرانی در کنگره های مختلف، برگزاری دوره های آموزش مدون جهت دندانپزشکان استان تهران ، برگزاری کارگاههای مختلف منجمله کارگاه میکروسکوپ در دندانپزشکی از جمله فعالیتهای ایشان میباشد همچنین ایشان در سال ۱۳۹۶موفق به اخذ مدرک MBA Dental  شدند.

انجام درمانهای تخصصی ریشه دندان و مشاوره در مورد تشخیص و طرح درمان در حال حاضر در مرکز تخصصی ایشان در خیابان شریعتی تهران قابل ارائه میباشد.

ویژگی های مطب تخصصی دکتر قاجار

تفاوت خدمات ارائه شده در این مرکز

استفاده از تکنولوژی روز دنیا

مطب دکتر کاووس قاجار یکی از اولین مراکز تخصصی مجهز به دستگاه میکروسکوپ در تهران است که جهت انجام دقیق و ظریف درمان ریشه ، جراحی، و تشخیص بموقع و دقیق آسیبهای دندانی بکار میرود. بدون شک دستگاه میکروسکوپ مجهز به بزرگنمایی ۸ مرحله ای ، امکان دید بهتر را برای دندانپزشک فراهم مینماید که همراه با مشاهده پیچیدگی های درمانی ریشه دندان در نهایت نتیجه درمان را به نفع بیمار سوق دهد.همچنین این مرکز مجهز به دستگاههای الکترونیکی دقیق همچون دستگاههای تعیین حیات دندان(وایتالیتی) ، دستگاههای تععین طول ریشه دندان،دستگاههای رادیوگرافی دیجیتال میباشد که دوز اشعه بسیار کمتری نسبت به دستگاههای معمولی رادیوگرافی دارند.

به روز بودن

کلیه درمانهای انجام شده بر اساس آخرین دستاوردهای علمی و پژوهشی روز دنیا انجام میشود. با توجه به پیشرفتهای روز علم دندانپزشکی و ظهورمواد و وسایل و نظریه های جدید، این مرکز همگام با این پیشرفتها همواره در حال بروزرسانی میباشد. آموزش دانشجویان دندانپزشکی در دانشگاه و انجام امور پژوهشی و شرکت در کنگره های تخصصی از جمله وجوهات تمایز مرکز تخصصی دکتر کاووس قاجار میباشد.

رعایت اخلاق حرفه ای

این مرکزرخود را متعهد به انجام بهترین درمان ممکن میداند. ارائه طرح درمان مناسبی که به نفع بیمار بوده و بتواند انتظارات او را براورده سازد و تشریح وضعیت موجود دندانها و راه حل های درمانی ممکن بصورت صادقانه بیان میشوند. بیمار میتواند آگاهانه در خصوص انتخاب طرح درمان مشارکت داشته و در خصوص میزان موفقیت درمان و مزایا و معایب آن اطلاعات کسب نماید. همچنین تعامل حرفه ای و اخلاقی با همکاران محترم دنداپزشک در خصوص ادامه درمان بیماران و انجام مشاوره های مورد نیاز از جمله نقاط قوت این مرکز محسوب میشود.

تصاویر کلینیک دکتر قاجار

۰/۵ (۰ نظر)
فهرست
اگر نیاز به عکس رادیوگرافی دهان و دندان دارید کلیک کنید:اطلاعات بیشتر
error: